Rytuał miłosny z krwi – Czy warto go stosować?

W dzisiejszym artykule omówię Magię krwi. Często dostaję zapytania czy odprawiam rytuały tego typu. Otóż jest to rodzaj magii miłosnej, której nie używam. Mam ku temu swoje powody, które przedstawię poniżej.
Magią miłosną zajmuje się od wielu lat, przez co znam sporo ludzi z branży ezoterycznej. I każda z szanujących się osób ma to samo zdanie na temat rytuałów z krwi – ich skuteczność jest podobna, lub nawet nieco niższa w stosunku do innych uroków, takich jak spętanie, czy rytuały egipskie, za to skutki uboczne są zdecydowanie większe. Jeśli rytuał z krwi zadziała, skutki są takie, że osoba będąca pod wpływem tego rytuału przestaje być sobą. I to niestety nie w takim sensie, że jest zakochana w osobie zamawiającej. Bardziej chodzi o to, że staje się wycieńczona, brakuje jej energii, a powrót następuje niejako na siłę. Mówiąc krótko – ta osoba czuje się osaczona przez osobą zamawiającą, chciałaby się uwolnić z tej sytuacji, ale nie jest w stanie. Można stwierdzić, że zamawiając rytuał krwi robimy krzywdę drugiej osobie. Jeśli ktoś myśli, że dzięki temu rodzajowi magii odzyska Ukochanego to grubo się myli. Nie ma możliwości, aby ten rytuał sprawił, że wrócicie do siebie i będziecie w szczęśliwych związkach. Wręcz przeciwnie, będziecie mieli siebie dość, taka relacja spowoduje tylko zniszczenie psychiczne.
Dlatego zdecydowanie lepszymi rodzajami magii są uroki miłosne, spętania, Rytuały egipskie czy Czarne Wesele. Po tego typu rytuałach ludzie wracali do siebie, i tworzyli udane związki na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *