Rytuał, spętanie miłosne – objawy

W tym artykule przedstawię w jaki sposób działa urok miłosny (jakie są objawy potwierdzające, że urok zaczyna działać).
Otóż są dwa podstawowe sposoby działania rytuałów miłosnych.
Pierwszym jest sposób krótszy, kiedy to osoba na którą rzucono urok w szybkim czasie zmienia swoje zachowanie, nastawienie w stosunku do osoby, która urok zleciła. Może się to dziać dosłownie z dnia na dzień i jest zaskakujące. Bywały przypadki, kiedy w ciągu kilku- kilkunastu dni osoba, na którą urok został rzucony wracała do zamawiającego, pomimo że wcześniej zapierała się że nie chce być z tą osobą.
Drugi sposób, częściej spotykany, trwa znacznie dłużej. Na początku następuje poprawienie kontaktu pomiędzy dwiema osobami, wraz z ociepleniem stosunków pojawia się coraz mocniejsza więź, która ponownie zaczyna łączyć dwoje ludzi. Z czasem zaczynają oni spędzać ze sobą coraz więcej czasu, aż osoba będąca pod wpływem uroku miłosnego sama podejmuje decyzję o powrocie. Cały proces trwa co najmniej kilka tygodni.
Czy można powiedzieć, że któryś ze sposobów jest lepszy, trwalszy od drugiego?
Nie, jeżeli chodzi o trwałość obydwa sposoby są porównywalne. To na jaki czas działanie rytuałów miłosnych będzie się utrzymywać zależy od mocy magii miłosnej wykonywanej dla danego przypadku, jak i od ludzi, których dotyczy. Im bardziej obydwie osoby będa potrafiły pójść na kompromis w różnych sprawach codziennego tym działanie będzie trwalsze. Dlatego tak istotna jest praca nad związkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *