Spętanie miłosne

Spętania miłosne są powszechnie uważane za jedne z najmocniejszych rytuałów. Nie bez przyczyny. Odsetek rytuałów zakończonych powodzeniem jest rzeczywiście wysoki, co czyni ten rodzaj magii miłosnej jednym z najpopularniejszych.
Czy spętania miłosne są bezpieczne?
To na pewno zależy od rytualisty. Osobiście używam takich metod, dzięki którym unikam skutków ubocznych jednoczesnie zachowując wysoki stopień skuteczności. Na pewno odradzam odprawianie tego typu rytuału samemu, ponieważ może to przynieść dużo więcej szkód niż pożytku.
Jeżeli rytuał spętania zakończy się powodzeniem, to w porównaniu do większości innych uroków miłosnych, zazwyczaj efekty będą mocniejsze i bardziej trwałe. Oczywiście nie oznacza to, że można przestać się starać o związek, ale trzeba powiedzieć, że nawet po dłuższym czasie od wykonania rytuałów druga osoba w dalszym ciągu odczuwa silne przywiązanie. Dlatego przed zamówieniem spętania trzeba się poważnie zastanowić i zadać sobie kilka podstawowych pytań, jak np. Czy na pewno osoba na którą chce zamówić spętanie miłosne jest tą jedyną z którą chce spędzić życie? Czy ta osoba się nam nie znudzi po jakimś czasie? Czy wyobrażam sobie tę osobę jako męża/żonę?
Jeżeli nie jesteście czegoś pewni, to lepiej odpuśćcie sobie taki rodzaj magii miłosnej. Pamiętajcie, że jest to poważna decyzja.
Czy są skuteczniejsze rodzaje magii miłosnej?
Uważam że rytuały egipskie, spętania miłosne, ewentualnie rytuały wiccańskie mają najlepszą skuteczność. Zarówno w naszym kraju jak i zagranicą te rytuały cieszą się największym powodzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *