Czy rytuały miłosne są bezpieczne?

Czy zaklęcia miłosne są ryzykowne?

Istnieje wiele sposobów, w jaki osoba może użyć zaklęcia miłosnego, ale wszystkie one mają jedną wspólną cechę: przynoszą pewnego rodzaju romantyczną zmianę. Jak w przypadku wszystkich rzeczy mistycznych, trudno jest kontrolować zaklęcie miłosne. Masz do czynienia z magią poza naszą płaszczyzną, która nie zawsze jest w pełni zrozumiała, po wszystkim. Zaklęcia miłosne nie działają na każdą osobę. Ale tak samo nieprzewidywalne, jak mistyczne energie za nim, magia często działa na niektórych ludzi, gdy nic innego nie będzie.

Ważne jest, aby pamiętać, że energie związane w zaklęciu miłosnym nie są niezależne. Wpływ na siłę tak dalekosiężną jak miłość może mieć efekty falowe przez całe życie. Dlatego sugerujemy, abyś dowiedział się wszystkiego, co możesz o zaklęciach miłosnych, zanim spróbujesz rzucić je sam.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zaklęcia miłosne rzeczywiście działają?

Tak! Ale aby w pełni odpowiedzieć na to pytanie, musisz rozróżnić dwa rodzaje zaklęć: rytualne i energetyczne.

Rodzaje zaklęć

Pierwszy typ jest tym, o czym większość ludzi myśli, gdy słyszy słowo „zaklęcia”. Rytualne rzucanie czarów odbywa się ceremonialnie, włączając w to śpiewy, palenie świec, a czasem narzędzia, symbole lub poświęcone miejsca. Magiczne zaklęcia jak te często wymagają dużo czasu i energii, i nie jest rzadkością, że jednostka wykonuje zaklęcia więcej niż raz, aby uzyskać pożądany wynik.

Drugi rodzaj magii to taki, który zajmuje się manipulowaniem energiami. Manipulacja energią może obejmować moce psychiczne, takie jak telepatia, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, prekognicja i inne formy postrzegania pozazmysłowego (ESP). Te zaklęcia miłosne są często używane do uzdrawiania lub zapewnienia jasności na temat czegoś lub kogoś; nie są one przeznaczone do uzyskania pożądanego rezultatu, ale raczej przynieść jasność.

Rzucanie zaklęć jest istotnym elementem magii, ale może być trudno określić, którego zaklęcia użyć i kiedy. Pierwszym krokiem w kierunku ustalenia, czy zaklęcie będzie działać dla ciebie, jest zrozumienie, jakiego rodzaju magii szukasz. Dla celów tego artykułu, oczywiście koncentrujemy się na zaklęciach miłosnych w szczególności, ale istnieje wiele różnych kategorii zaklęć, które mogą najlepiej odpowiadać Twoim osobistym potrzebom. Upewnij się, że jesteś na właściwej drodze przed przystąpieniem do działania.

Dokonywanie magii ze świecami jest najlepiej wykonywane w nocy. Aby pracować z magią świec, weź świecę, zapal ją i silnie wizualizuj to, co chcesz osiągnąć, utrzymując skupienie tak długo, jak inne rzeczy nie przerywają ci. Powtarzaj tę procedurę każdej nocy i rób to tak długo, aż księżyc zakończy swój cykl (w zależności od tego, kiedy zaczniesz).

Kiedy świeca się wypali, ogień przeniesie energię z twojego pragnienia do wszechświata, aby mogło się ono spełnić.

Jednakże, jak w wielu aspektach magii miłosnej, istnieje wiele więcej warstw i wiele więcej możesz zrobić, aby spersonalizować, wyspecjalizować i skupić zaklęcie. Na przykład, jeśli chcesz przyciągnąć energię do wewnątrz w kierunku siebie, możesz również napisać słowo mocy na świecy, zaczynając od góry do dołu. I odwrotnie, jeśli potrzebujesz odepchnąć energię od siebie, napiszesz słowo mocy od dołu do góry na świecy.

Cykl księżycowy (fazy księżyca) również odgrywa rolę. Aby przyciągnąć energię do siebie bardziej duchowo, zacznij zaklęcie w nowiu księżyca. Lub aby ją odepchnąć, zacznij w czasie słabnącego księżyca.

Niektórzy wróżbici zalecają również spalanie pozostałości po zaklęciach miłosnych, zamiast ich wyrzucania.

Magia świec jest świetnym narzędziem startowym dla osób zagłębiających się w mistyczne moce ze względu na dostępność materiałów. Materiały te to zazwyczaj po prostu świece i źródło światła (zapalniczka, zapałki, itp.). Magia świec jest również dobra dla tych, którzy są nowicjuszami, ze względu na prostotę procesu. Tylko upewnij się, że wybierasz świecę o odpowiednim kolorze do pracy:

Zielona na szczęście, sukces i dobrobyt

Różowy dla miłości, uczucia, szczęścia, intymności

Żółty dla skupienia, edukacji, pewności siebie

Czerwony dla siły, odwagi, pożądania, potencji, szczęścia i siły woli

Niebieski dla emocjonalnego uzdrowienia, sprawiedliwości, inspiracji

Mauve dla mądrości, medytacji, królewskości i mistycznych praktyk

Brązowy dla stabilności, równowagi, budowania zaufania

Czarny dla ochrony i rozproszenia negatywnych energii

Wniosek

Królestwo magii zawiera wiele drzwi i przemierza wiele płaszczyzn. Skoncentrowane, napędzane wolą rzucanie zaklęć może pomóc otworzyć drzwi do serca ukochanej osoby. Ale uważaj i bądź ostrożny, ponieważ sprawy serca są często burzliwe. Jednak pokonywanie wyzwań związanych z miłością jest jak najbardziej satysfakcjonujące. Oto nadzieja, że niektóre z tych zaklęć miłosnych ukoją twoją duszę, pocieszą twoje serce i zainspirują twój umysł!