Jak rzucić urok miłosny samemu?

Poniżej znajdziecie kilka przepisów na to jak rzucić urok miłosny samemu.

Magia świec

Świece są istotną cechą zaklęć miłosnych. Działają one jako medium napędzające silną atrakcję między dwiema osobami.

W zaklęciach miłosnych różowe świece symbolizują duchowość i miłość. Nie generują one żadnej negatywnej energii, co jest doskonałym powodem do użycia różowej świecy podczas zaklęcia miłosnego. Zaklęcia z różową świecą tworzą bardzo silną magię, jeśli intencje stojące za zaklęciem są czyste.. Jeśli Twoja miłość jest czysta i intencje są jasne, zaklęcie różowej świecy przyniesie Ci rezultaty, których pragniesz.

Jak rzucić zaklęcie różowej świecy

Zapal nową i nieużywaną różową świecę, najlepiej w piątkowy wieczór.

Napisz swoje imię i nazwisko drugiej osoby na białej kartce papieru.

Narysuj jedno koło wokół obu nazwisk.

Zamknij mocno oczy i wyobraź sobie was razem. Skup się na tym obrazie. Zanurz się głęboko i wizualizuj miłość i szczęście, które będziecie dzielić.

Powtórz trzy razy następującą przyśpiewkę: Nasz los jest przypieczętowany. Jesteśmy jednością, więc niech tak będzie. To jest zrobione.

Obserwuj różową świecę, aż się wypali. (Nie kupuj dużej.)

Upewnij się, że całkowicie zgasiłeś świecę przed jej opuszczeniem. Możesz poklepać świecę, aby ugasić ogień, ale nie zdmuchuj jej, bo złamiesz zaklęcie miłosne.

Jeśli chcesz przywołać najsilniejszą magię miłosną, powtarzaj zaklęcie przez siedem kolejnych nocy.

Rytuał na powrót byłego

To zaklęcie jest dla tych, którzy żałują zerwania z kochankami lub chcą na nowo rozpalić miniony romans. Aby wykonać to zaklęcie, skorzystaj z pomocy profesjonalisty zamiast robić to samemu.

Miłość nigdy nie powinna być autorytatywna – powinna być wzajemna i emocjonalnie akceptowana przez obie strony.

Jak rzucić zaklęcie, aby odzyskać byłego

Zapal czerwoną świecę i wpatruj się w płomień przez dwie do trzech minut.

Spójrz na zdjęcie swojego ex i zwizualizuj sobie, że się pogodziłeś.

Napisz swoje imię i imię swojego ex na kartce papieru i narysuj wokół nich okrąg.

Upuść miód na imiona i intonuj następującą inkantację: Życzę sobie, abyś wrócił do mnie tym zaklęciem, aby zacieśnić nasze połączenie na zawsze.

Medytuj przez kilka minut, aby uspokoić swój umysł i puścić wszelkie pretensje lub negatywności, które trzymasz.

Zdmuchnij świecę.

Podrzyj papier na małe kawałki i zakop go gdzieś w swoim ogrodzie.

Powtórz rytuały następnej nocy z nowym papierem i miodem, ale z tą samą świecą.

Powtórz zaklęcie przez trzecią noc.

Końcowe przemyślenia

Odzyskanie ex to trudna sprawa, zwłaszcza jeśli istnieje negatywna energia i gorycz z każdej strony.

Zaklęcia małżeńskie

Jak rzucać zaklęcia małżeńskie

Zdobądź roślinę o nazwie spathiphyllum – powinna mieć białe kwiaty, aby symbolizować białą suknię ślubną.

Przesadź spathiphyllum w nowej doniczce, gdy przyniesiesz ją do domu. Ziemia użyta do przesadzenia powinna pochodzić z miejsca, z którym Ty i Twój partner macie wspólne miłe wspomnienia.

Umieść kamienie na dnie doniczki dla silniejszej magii.

Napisz swoje pragnienie na kartce papieru. Zwiń papier, zwiąż go białym sznurkiem i umieść na dnie doniczki. Papier powinien znajdować się pod kamieniami i ziemią.

Po przesadzeniu rośliny umieść ją w pomieszczeniu, w którym twój partner spędza dużo czasu.

Zrób zdjęcie sobie i drugie swojemu partnerowi.

Zwiń je w rulon i zawiń osobno w folię, aby chronić swój związek.

Umieść swoje zdjęcie po prawej stronie rośliny, a zdjęcie partnera po lewej.

Podlewaj roślinę, aż wyrośnie z niej co najmniej jeden nowy kwiat.

Odetnij kwiat, gdy zakwitnie, umieść go na papierowym ręczniku i wysusz.

Podziel suchy kwiat na trzy równej wielkości części.

Umieść 1/3 kwiatu w filiżance, dodaj cukier i naturalną herbatę, a następnie wymieszaj herbatę zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Następnie pochyl się nad filiżanką, jednocześnie intonując następujące słowa: Bądź moim mężem! Bądź moim mężem! Bądź moim mężem! Lub, jeśli używasz tego zaklęcia na kobiecie, skanduj: Bądź moją żoną! Bądź moją żoną! Bądź moją żoną!

Zaoferuj herbatę swojemu partnerowi i upewnij się, że wypije każdą ostatnią kroplę.

Powtarzaj rytuał przez kolejne dwa dni, aby uzyskać maksymalną moc.

Jeśli Twój partner nie zacznie rozmawiać o małżeństwie, poczekaj do nowiu księżyca i zacznij proces od nowa. Użyj jednego z nowych kwiatów, które zakwitły podczas nowiu.

Zaklęcie miłosne bez składników

Jak rzucić zaklęcie miłosne bez składników

Istnieje wiele zaklęć miłosnych bez składników, które wykorzystują moc energii i manifestacji. To szczególne zaklęcie miłosne ma przyciągnąć kogoś, z kim już masz połączenie:

Zrelaksuj się w cichym pokoju w piątkową noc lub podczas pełni księżyca.

Bądź otwarty, jasny i otwarty – miej wiarę w swoją energię i energię wszechświata.

Szczerze myśl o kimś szczególnym, kogo chcesz przyciągnąć do swojego życia.

Wyobraź sobie siebie z tą osobą i wizualizuj miłość i szczęście, które chcesz mieć między wami.

Zrelaksuj swój umysł, wizualizuj was razem i uwierz w moc swojej miłości i energii.

Raz w miesiącu podczas pełni księżyca powtarzaj to zaklęcie, a wkrótce zobaczysz pozytywne rezultaty.

Myśl końcowa

Musisz kochać siebie, zanim będziesz mógł naprawdę kochać inną osobę. To miłosne zaklęcie działa pięknie, aby zwiększyć swoją pewność siebie i poczucie własnej wartości, aby przyciągnąć odpowiednią osobę i związek do swojego życia.

Zaklęcie miłosne z fotografią

Zaklęcia miłosne z fotografią to skuteczny sposób na związanie ze sobą dwóch kochanków lub małżonków. Wzmacnia więź między parą lub rozpala na nowo pasję między małżonkami, gdy jeden stracił zainteresowanie związkiem.

Używanie fotografii jest potężnym zaklęciem wiążącym, ale będzie działać tylko na ludzi, którzy już mają ustalone połączenie. Nie możesz użyć tego zaklęcia na kimś, kogo nigdy nie spotkałeś lub z kim nie masz połączenia. Szukanie pomocy u profesjonalisty jest zalecane, aby zaklęcie miłosne było naprawdę silne, ale możesz spróbować tego w domu, jeśli chcesz.

Jak rzucić zaklęcie miłosne za pomocą zdjęcia

Poczekaj, aż zegar uderzy o północy, aby wykonać ten rytuał.

Weź zdjęcie swojego partnera / małżonka i umieść je przed sobą. Za zdjęciem umieść czerwoną świecę.

Czerwona świeca musi być jedynym źródłem światła w całym pomieszczeniu.

Następnie weź długopis i papier i zapisz następujące słowa: Smutku, idź do mojego kochanka (imię twojego kochanka). Wejdź do jego głowy, aby jedyne co mógł myśleć to ja (Twoje imię), przytulenie mnie, pocałowanie mnie, kochanie mnie. Moje słowa są mocne i lepkie.

Weź papier i spal go płomieniem świecy. Upewnij się, że dym przechodzi przez zdjęcie.

Gdy kartka będzie się palić, intonuj następującą inkantację: Krew wrze, nie mogąc utrzymać się w miejscu. To, co przechodzi przez głowę, wchodzi do głowy, gdy ogień pojawia się za plecami, serce sługi Bożego (imię twojego kochanka) podnieca się.

Po tym, jak papier jest całkowicie spalony i nie ma już dymu, zakończyłeś zaklęcie miłosne za pomocą fotografii!

Myśl końcowa

Aby Twoje zaklęcie zadziałało, wszechświat i osoba, którą kochasz, muszą zgodzić się z Twoim pragnieniem. Zaklęcia miłosne z fotografiami są silne w tym, że możesz wizualizować swojego partnera i życie, które masz przed oczami. Jeśli zarówno wszechświat, jak i Twoja osoba są chętne, Twoje zaklęcie odniesie sukces w sprowadzeniu ich do Twojego życia.

Teraz, gdy zapoznałeś się z najpotężniejszymi zaklęciami miłosnymi, oto kilka wskazówek dotyczących ich rzucania. Te wskazówki pomogą wszystkim początkującym wykonać rytuały.

Musisz uwierzyć w magię

Zaklęcia miłosne są potężne, ale kluczem do sprawienia, by działały z pełnym potencjałem, jest wiara w magię miłosną. Łatwiej powiedzieć niż zrobić, ponieważ większość początkujących ma małą wiarę w to, co robią.

Spróbuj skupić całą swoją energię na swojej intencji i pożądanym wyniku – nie pozwól sobie na żadne negatywne myśli lub rozproszenia. Ponieważ magia opiera się na wierze i duchu, musisz zachować silną wiarę, że zobaczysz rezultaty, których się spodziewasz.

Miej realistyczne oczekiwania

Podczas gdy możesz wierzyć w swoją magię i mieć wiarę w rzucanie zaklęć, twoje zaklęcie miłosne nie będzie działać w nierealistycznych oczekiwaniach. Zaklęcia miłosne po prostu nie mogą sprawić, że Twój celebryta zakocha się w Tobie do szaleństwa – zaklęcia nie działają w ten sposób! Jeśli koncentrujesz swoje zaklęcie miłosne na konkretnej osobie, musisz mieć ustalone połączenie z tą osobą.

Miej jasną intencję i bądź otwarty na możliwości

Wszystkie skuteczne zaklęcia miłosne wymagają jasno określonych intencji, intensywnej koncentracji umysłowej i, w większości przypadków, materiałów fizycznych. Musisz być konkretny i mieć jasną intencję. Miłość jest wyborem i nigdy nie powinna być wymuszona na kimś. Kiedy rzucasz zaklęcie miłosne, skup się na cechach i wartościach, które chcesz mieć w kochanku, zamiast podawać czyjeś imię. Rzucanie potężnych zaklęć miłosnych może potencjalnie przybliżyć cię do znalezienia miłości, na którą zasługujesz, czasami w miejscach, których się nie spodziewasz!

Poznaj ograniczenia magii miłosnej

Istnieją rzeczywiście ograniczenia magii miłosnej. Zaklęcia powinny być zawsze używane z pozytywnych powodów. Używanie czarnej magii w celu rozbicia małżeństwa lub silnego związku spowoduje cofnięcie się ognia, zadawanie negatywnej energii i spowoduje złą karmę dla siebie.