Stosowanie uroków miłosnych

Stosowanie zaklęć miłosnych było powszechne od wieków, a niektórzy historycy datują je nawet na czasy starożytnego Egiptu. Pod koniec XIX i na początku XX wieku magia stała się powszechna również w basenie Morza Śródziemnego. Zaklęcia miłosne można znaleźć na całym świecie, w różnych formach, o różnym stopniu znaczenia.

Zaklęcia miłosne są często spotykane w folklorze, fikcji i kulturze popularnej. Często kojarzone są z magią i czarami, ale można je również znaleźć w niektórych religiach. Wiele lokalnych i regionalnych organizacji, grup, a nawet rządów jest nadal tak blisko związanych z korzeniami tych zaklęć, że każdego roku świętują różne formy zaklęć miłosnych.

Istnieje wiele różnych rodzajów zaklęć miłosnych, wszystkie z różnymi celami i różnymi stopniami intencji. Dobre intencje wskazują na najbardziej autentyczną, czystą, lojalną i obfitą stronę miłości. Ale złe intencje często prowadzą do ciemniejszej strony miłości, takiej jak zaklęcia dotyczące pożądania, wiązania lub odpychania. Bez względu na zaklęcie miłosne, intencja serca jest kluczowa. Energie płyną najlepiej tam, gdzie są zapraszane, po wszystkim.

Kluczem do udanego rzucania zaklęć miłosnych jest poświęcenie swojego czasu. Powinieneś zrobić kilka badań na temat osoby docelowej i dowiedzieć się, co lubi, czego nie lubi i co ją inspiruje.

Wraz z tymi badaniami, są inne rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć szansę na sukces. Jedną z najważniejszych rzeczy jest ponowna ocena swojego zaklęcia miłosnego każdego dnia lub dwóch. Możesz zmienić pewne jego aspekty w oparciu o ich odpowiedzi, które uzyskasz z obserwacji.

Bardzo polecamy również trzy obszary osobistego dobrobytu, aby wspomóc swoje zaklęcie miłosne. Te obszary opieki nie tylko usprawniają proces poprzez utrzymywanie kanałów przepływu energii działających płynnie, ale także pomagają w Twojej atrakcyjności dla potencjalnych partnerów w ogóle. Trzy obszary osobistego dobrobytu, które zalecamy to:

Zachowanie

Wygląd

Pozytywne nastawienie

Zachowanie

Ten obszar opieki osobistej nie dotyczy tego, „jak się zachowywać”, ale po prostu skupia się na pojęciu zachowania z szacunkiem. Zachowanie z szacunkiem oznacza po prostu uważność i wzgląd na innych. Najlepsze jest to, że nie wymaga to od Ciebie zmiany czegokolwiek w sobie.

Wygląd

Bez popadania w cynizm: żyjemy w płytkim świecie. Nie tylko nasze zbiorowe uprzedzenie do piękna oznacza, że atrakcyjni ludzie dostają więcej szans. Oznacza to również, że mniej atrakcyjne osoby są zamiast tego przedmiotem „dyskryminacji opartej na wyglądzie”. Ponownie, mówimy tu o magicznych zaklęciach i czarach. Ale to nie znaczy, że nie powinieneś pomóc swojej sprawie celowym wyglądem. Nie musisz golić się wszędzie ani używać najdroższych produktów spa. Wystarczy, że będziesz dbał o porządek.

Innymi słowy: oczyść się, jeśli chcesz mieć największe szanse na miłość!

Pozytywne nastawienie

Staje się jasne, że te trzy sugestie są ściśle powiązane. To dlatego, że, podobnie jak niektóre zaklęcia miłosne na tej liście, każde z nich poprawia inne. W tym przypadku, kiedy poświęcasz osobistą opiekę nad swoim pozytywnym nastawieniem, wszyscy wygrywają! Twoja pozytywność karmi do osobistego wyglądu, który dalej poprawia swój nastrój, sposób myślenia i zachowanie. I ten efekt domina ma konsekwencje poza tobą, jak również. Twoja rodzina, przyjaciele, a nawet ludzie na twój dojazd do pracy są pod wpływem twojej energii po prostu z czystej bliskości. Mając za sobą moc pozytywnego umysłu, jesteś nie do zatrzymania.

Innymi słowy: siła pozytywności jest ogromna!

Jak długo trwa zaklęcie miłosne?

Odpowiedź na to pytanie różni się dość znacznie w zależności od wielu czynników. Czas trwania zaklęcia miłosnego zależy od:

Kalendarza księżycowego – Księżyc trzyma władzę nad wieloma rzeczami. Najlepiej pracować z energią i praktykować zaklęcia w odpowiednim środowisku.

Narzędzia i składniki – rzucanie niektórych zaklęć wymaga różnych narzędzi, zasobów, sprzętu lub składników. Ilość i jakość tych przedmiotów również wpływa na długość zaklęcia.